Radionice programiranja
   Home   Mail 
Dip
O nama
Aktualno
Naši programi
Radionice programiranja
Informatička štafeta
Pula moj grad
Ljetne radionice
Štafeta zadatci
Galerija
Kontakt
 
 
Grad Pula

Pula-grad djece

HR Prvenstvo u programiranju

Otvoreno učilište Algebra

Zajednica tehničke kulture Pula

 

 


Državno natjecanje iz informatike

Uspjeh Istarskih učenika  na  Državnom natjecanju iz informatike

Državno natjecanje iz informatike održalo se u  Rapcu od 17.- 20.4.2011.

Učenici iz Istre istaknuli su se visokim plasmanom pod vodstvom svojih mentora. 

Na državnom natjecanju iz informatike prisustvovalo je 5 učenika osnovnih i 3 učenika srednjih škola iz Istre.

Najbolji uspjeh ostvario je Ivan Lazarić, 8. razred OŠ Centar Pula (mentor Damir Blašković) koji je s osvojio 1. mjesto u kategoriji Razvoj softvera, s programom Dinamičko programiranje za početnike, te 1. mjesto u kategoriji Algoritmi – programski jezik Logo i 4. mjesto u kategoriji Algoritmi – programski jezik C++.

Značajan uspjeh ostvarili su i učenici Ivan Žufić, 8. razred OŠ Veli Vrh Pula s osvojenim 2. mjestom u kategoriji Osnove informatike, 6. mjestom u kategoriji Algoritmi – programski jezik Basic,  te 3.mjestom zajedno s razrednim kolegom Lukom Čupićem  u kategoriji Razvoj softvera s programom Glagoljica pod vodstvom mentorice Aleksandre Žufić.

Pod vodstvom mentorice Tajane Velikanje, učenik Erik Otović, 8. razred Osnovne škole Stoja osvojio je 12. mjesto u kategoriji Osnove informatike

Više o ovoj temi pročitajte ovdje .

              

                                                                                                                                                                               1. svibnja 2011.




Radionice programiranja 2010/2011

 

 Radionice programiranja  2010/2011

U završnici ovogodišnje radionice programiranja, koja je počela  11. listopada 2010. do kraja veljače 2011., sudjelovalo je 10 učenika petog i šestog razreda.

Voditelj Damir Blašković , organizirao je interno natjecanje učenika koji su pohađali radionicu.

Rezultati učenika koje su postigli prikazani su u tablici po kolima.

Svi učenici koji žele vježbati i učiti mogu provjeriti svoje znanje na linkovima:

1.kolo              2.kolo             3.kolo

 

Pozicija

Ime učenika/učenice

Raz

Škola

Programski jezik

Šifra

1 kolo

2 kolo

3 kolo

UKUPNO

ukupno

ukupno

ukupno

1

Damjan Radovanović

5

OŠ Stoja

Logo

dip07

76

60

39

175

2

Paola Matijašić

6

OŠ Tone Peruška

Logo

dip10

60

60

30

150

3

Luka Pajković

6

OŠ Šijana

Logo

dip05

30

60

15

105

4

Magdalena Marković

6

OŠ Tone Peruška

Logo

dip09

27

60

1

88

5

Noel Radolović

5

OŠ Veruda

Logo

dip08

20

0

0

20

5

Nika Isaura Šeperović

5

OŠ Centar

Logo

dip01

20

0

0

20

7

Dominik Žumer

5

OŠ Veli Vrh

Logo

dip02

4

0

0

4

8

Rea Filjar

5

OŠ Vidikovac

Logo

dip03

0

0

0

0

8

Dino Tomišić

5

OŠ Stoja

Logo

dip06

0

0

0

0

van konk.

Andrea Lovrinčić

6

OŠ Vidikovac

Logo

dip04

76

20

0

96

                  

                                                                                                                                                                                                 15. ožujka 2011.





 


 

© Društvo informatičara Pula