Pula moj grad
   Home   Mail 
Dip
O nama
Aktualno
Naši programi
Radionice programiranja
Informatička štafeta
Pula moj grad
Ljetne radionice
Štafeta zadatci
Galerija
Kontakt
 
 
Grad Pula

Pula-grad djece

HR Prvenstvo u programiranju

Otvoreno učilište Algebra

Zajednica tehničke kulture Pula

 

 


NATJECANJE PULA -MOJ GRAD

Dragi učenici,

Pozivamo vas da sudjelujete na natjecanju "Pula - moj grad", koje uz potporu Upravnog odjela za odgoj, obrazovanje, sport i tehničku kulturu Grada Pula i Zajednice tehničke kulture Pule, Društvo informatičara Pula organizira četvrtu godinu za redom. 

Kategorije natjecanja su: 

  •  digitalni crtež  (.jpg  format)
  •  PowerPoint  prezentacija ( .ppt ili .pps format) vel. do 10 Mb
  •  animacija  (.gif format) vel. do 10 Mb
  •  kratki film (.avi ili .wmv format) u trajanju do 3 minute


Obrazac za prijavu na natječaj možete preuzeti ovdje.



Rok za dostavu radova 19. travanj 2010.

 

Vaše upite u svezi natjecanja šaljite na adesu dip.pula@gmail.com


Vaše radove možete poslati na dip.pula@gmail.com ili poštom na cd/dvd-u na adresu:

 Aleksandra Žufić, Osnovna škola Veli Vrh, Zahtilina 1, 52100 Pula.





Voditeljica natjecanja,

Svjetlana Prkić, prof.


10. ožujka 2010.




NATJECANJE UČENIKA OSNOVNIH ŠKOLA

Društvo informatičara Pula i Grad Pula organizirali su treće po redu natjecanje učenika osnovnih škola "Pula - moj grad".

Na natjecanje se stiglo 247 radova u četiri kategorije: digitalni crtež, PowerPoint prezentacija, film i animacija.

04.05.2009. u 11:00 sati u gradskoj palači održana je prezentacija najboljih radova i podjela nagrada autorima radova koji su osvojili prva tri mjesta po kategorijama.

Nazočnima su se obratili gradonačelnik Boris Miletić, zamjenica gradonačelnika Vesna Petrović, pročelnik Upravnog odjela za odgoj, obrazovanje, sport i tehničku kulturu Nevio Prenc i predsjednica Društva informatičara Pula Tajana Velikanja.

 Gradonačelnik Pule Boris Miletić  podijelio je pobjednicima nagrade i to za prvo mjesto digitalni fotoaparat, za drugo mjesto komplet slušalice-mikrofon-kamera i za treće mjesto usb memorije od 4 GB.  

   

U kategoriji Digitalni crtež  nagrade su osvojili:

  1. Mariana Ban, 5.a, OŠ Tone Peruška
  2. Nastasja Miletić, 5.c, OŠ Stoja
  3. Erik Jelčić, 5.a, OŠ Šijana

     
 Mariana Ban, 5.a, OŠ Tone Peruška  Nastasja Miletić, 5.c, OŠ Stoja  Erik Jelčić, 5.a, OŠ Šijana


U kategoriji Prezentacije nagrade su osvojili:

  1. Ana Škifić, 8.b, OŠ Šijana
  2. Blanka Dermit, 6.c, OŠ Kaštanjer
  3. Mihaela Rac, 7.c,  OŠ Stoja

U kategoriji Animacije nagrade su osvojili:

  1. Elvis Božac, 8.a, OŠ Stoja
  2. Matija Blašković, 8.b, OŠ Stoja
  3. Mladen Kovačević, 7.b, Tone Peruška

U kategoriji Film nagrade su osvojili:

  1. Ivan Žufić, 6.a, OŠ Veli Vrh
  2. Tea Taneski, 7.c, OŠ Kaštanjer
  3.  Patrik Lazić, 7.a, OŠ Stoja

Voditeljica ovogodišnjeg natjecanja je Svjetlana Prkić, prof.

04. svibnja 2009.





 


 

© Društvo informatičara Pula